logo emca
slider-1

Aktualne oferty pracy

Dla osób chętnych do podjęcia pracy w naszej firmie oferujemy współpracę w oparciu o stałą umowę, atrakcyjne warunki i wynagrodzenie.
Stwarzamy duże możliwości rozwoju zawodowego oraz kariery w kraju i za granicą.
Świadczymy możliwość bezpłatnego korzystania z podstawowej opieki medycznej w przyzakładowej przychodni lekarskiej.

Projektant instalacji elektroenergetycznych

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie instalacji elektrycznych (m.in. linie 110kV, stacje 110/SN)
  • Nadzór nad realizacją projektów
  • Koordynowanie zagadnień formalno-prawnych powierzonych projektów
  • Kontakty z kontrahentami.

Czytaj więcej...

Prawnik Olsztyn

EM&CA SA poszukuje prawnika w Olsztynie do prowadzenia prac związanych z przygotowaniem do budowy linii elektroenergetycznej.

Miejsce pracy: Olsztyn

Proponujemy pracę na warunkach stałej umowy o pracę z okresem próbnym 3-miesięcznym.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • doskonała znajomość j.angielskiego w mowie i piśmiedobra znajomość przepisów prawa cywilnego i gospodarczego
  • doskonała organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy
  • niepalący
  • umiejętność kierowania zespołem

Administrator, Wdrożeniowiec systemów monitoringu IT

Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska pracy:
  • Udział we wdrożenia systemu monitoringu infrastruktury IT - op5 Monitor
  • Udział we wdrożenia systemu monitoringu infrastruktury sieciowej - Scrutinizer
  • Praca o charakterze projektowym, częsta praca z klientem
  • Obsługa zgłoszeń użytkowników systemów monitoringu
  • Częściowa obsługa systemów informatycznych firmy
  • Pomoc dla użytkowników w rozwiązywaniu codziennych problemów