logo emca
slider-1

Aktualności

2008 EURELECTRIC Annual Convention & Conference

22.04.2008
2008 EURELECTRIC Annual Convention & Conference
„Electrifying the Future - Building a Sustainable Energy Market”

Barcelona, 16-17 June 2008

EM&CA S.A. zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji: EURELECTRIC Annual Convention & Conference „Electrifying the Future - Building a Sustainable Energy Market”

Zakres tematyczny konferencji

Program konferencji obejmował będzie tematykę energii i klimatu w obliczu bieżącej sytuacji w branży energetycznej w Europie. Szczególna uwaga zostanie poświęcona ostatniej propozycji Komisji Europejskiej dotyczącej nowego pakietu legislacyjnego nazywanego „zielonym pakietem”.

Wygłaszane referaty dostarczą uczestnikom wiedzy na temat możliwości pogodzenia ambitnych celów Komisji Europejskiej dotyczących planu “3x 20% do 2020 roku” dla redukcji emisji gazów cieplarnianych, poprawy sprawności energetycznej oraz zwiększenia produkcji energii odnawialnej z zamiarem wprowadzenia jednolitego europejskiego rynku energii oraz celem nadrzędnym, jakim jest bezpieczeństwo energetyczne.

Równoległe, podczas konferencji, odbywać się będzie wystawa prezentująca najnowsze i najbardziej efektywne procesy i technologie oszczędnościowe, która naświetli uczestnikom przyszłość technologii energetycznej w przemyśle.

Tak jak w poprzednich latach, konferencja odbywać się będzie pod patronatem Międzynarodowej Agencji Energii i Światowej Rady Energetycznej

Szczegółowy program konferencji oraz formularz zgłoszenia znajduje się na stronie http://www.eurelectric.org/Barcelona2008/.

Broszura anglojęzyczna jest również dostępna w siedzibie firmy EM&CA S.A. Dla osób zainteresowanych materiał wyślemy pocztą.

  

Bezpośredni kontakt do organizatora konferencji:
Emily O’ Leary
Event Coordinator
EURELECTRIC
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: +32 2 515 10 62
Fax: +32 2 515 10 69