logo emca
slider-1

Doradztwo biznesowe

Doradztwo gospodarcze

Podstawą dobrych decyzji gospodarczych jest dostęp do aktualnych informacji oraz właściwe ich wykorzystanie. Analitycy EMCA S.A. przeprowadzają autorskie badania jakościowe i ilościowe w odniesieniu do indywidualnych warunków danego projektu. 

Dzięki wypracowanej metodologii dostarczamy na czas informacje analityczne wspierające proces decyzyjny naszych klientów.

Czytaj więcej...

Fuzje i przejęcia

Doradztwo w procesie fuzji i przejęć jest jednym z bardziej skomplikowanych zagadnień wymagających posiadania szerokiej wiedzy interdyscyplinarnej oraz przeprowadzenia szeregu specjalistycznych analiz. Transakcje połączeń czy podziału przedsiębiorstw wiążą się z ponoszeniem znacznego ryzyka gospodarczego. Zespół Doradztwa Transakcyjnego ma wpływ na minimalizację ryzyka związanego z tego typu transakcjami.

Czytaj więcej...

Doradztwo w zakresie rynku energii

Usługi doradcze w zakresie działań przedsiębiorstw na rynku energii

Podmiotom należącym do tzw. energetyki zawodowej, tj. elektrowniom, zakładom energetycznym, elektrociepłowniom, przedsiębiorstwom energetyki cieplnej oferujemy doradztwo w określeniu ich pozycji na rynku energii.

Czytaj więcej...

Optymalizacja kosztów zaopatrzenia

Optymalizacja kosztów zaopatrzenia Efektywna działalność firmy w zakresie zakupów i zaopatrzenia staje się kluczowym czynnikiem konkurencyjności.
Okazuje się, że największe rezerwy, a zarazem największe możliwości znalezienia oszczędności znajdują się w sferze zakupów oraz współpracy z dostawcami.

Czytaj więcej...