logo emca
slider-1

Aktualności

"Diamenty Forbesa" 2022

Niezmiernie miło nam poinformować, że EMCA SA znalazła  się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa” 2022.

Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.

Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2022” zostały opracowane w redakcji na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2016 – 2020, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystych regionalnych Gal, które odbędą się w największych miastach Polski od marca do czerwca 2022 roku.

Tytuł „Diament Forbesa 2022” jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych firm w Polsce.

Miło mi poinformować, że Państwa firma została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa.​

EMCA SA wśród laureatów prestiżowej nagrody Diamenty Forbesa 2021.

Z dumą informujemy, że znaleźliśmy się wśród laureatów prestiżowego grona Diamentów Forbesa 2021. Jest to doroczny ranking przedsiębiorstw, które najskuteczniej zwiększyły swoją wartość w ostatnich 3 latach.

 

Diamenty Forbs

Konkurs o Nagrodę Siemensa – zgłoszenia do 30 czerwca 2021 r.

Politechnika Warszawska i Siemens Sp. z o.o. zapraszają naukowców, zespoły badawcze oraz absolwentów studiów I i II stopnia do udziału w Konkursie o Nagrodę Siemensa. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca 2021 r.

Czytaj więcej...

Ruszyła kolejna edycja Konkursu o Nagrodę Siemensa

Politechnika Warszawska i Siemens Sp. z o.o. zapraszają naukowców, zespoły badawcze oraz absolwentów studiów I i II stopnia do udziału w Konkursie o Nagrodę Siemensa. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2020 r.

Czytaj więcej...

XXIV edycja Konkursu o Nagrodę Siemensa

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że zbliża się już XXIV edycja Konkursu o Nagrodę Siemensa. Corocznie przyznawana Nagroda Politechniki Warszawskiej i Siemensa służy przede wszystkim promowaniu wybitnych osiągnięć w technice i badaniach naukowych prowadzonych przez pracowników polskich instytucji akademickich i pozaakademickich. Do wygrania cenne nagrody.

Termin zgłaszania wniosków do XXIV edycji Konkursu upływa z dniem 30 kwietnia 2019r.

Czytaj więcej...