logo emca
slider-1

Aktualności

EMCA SA Mecenasem na konferencji SEMAFOR

Miło nam poinformować, że EMCA S.A. wraz Vectra AI i Yellow Cube są Mecenasami podczas XV Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT SEMAFOR 2022.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 marca 2022 w hotelu Double Tree by Hilton przy ulicy Skalnicowej 21 w Warszawie. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i do zapoznania się z naszą ofertą oraz do wysłuchania wystąpienia naszego eksperta ds. cyberbezpieczeństwa. Prezentację pt. „Szybkie i skuteczne wykrywanie cyberzagrożeń z użyciem sztucznej inteligencji uratuje Twoją organizację” zaprezentuje Piotr Tobiasz - Sales Director Poland, Yellow Cube dystrybutora Vectra.
Wszystkie osoby, które wysłuchają naszej prezentacji oraz wypełnią nasze ankiety, mają szansę na zdobycie jednej z trzech nagród, z których główną jest dwudniowy pobyt czterogwiazdkowym Hotelu Crocus w Zakopanem.

"Diamenty Forbesa" 2022

Niezmiernie miło nam poinformować, że EMCA SA znalazła  się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa” 2022.

Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.

Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2022” zostały opracowane w redakcji na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2016 – 2020, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystych regionalnych Gal, które odbędą się w największych miastach Polski od marca do czerwca 2022 roku.

Tytuł „Diament Forbesa 2022” jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych firm w Polsce.

Miło mi poinformować, że Państwa firma została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa.​

EMCA SA wśród laureatów prestiżowej nagrody Diamenty Forbesa 2021.

Z dumą informujemy, że znaleźliśmy się wśród laureatów prestiżowego grona Diamentów Forbesa 2021. Jest to doroczny ranking przedsiębiorstw, które najskuteczniej zwiększyły swoją wartość w ostatnich 3 latach.

 

Diamenty Forbs

Konkurs o Nagrodę Siemensa – zgłoszenia do 30 czerwca 2021 r.

Politechnika Warszawska i Siemens Sp. z o.o. zapraszają naukowców, zespoły badawcze oraz absolwentów studiów I i II stopnia do udziału w Konkursie o Nagrodę Siemensa. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca 2021 r.

Czytaj więcej...

Ruszyła kolejna edycja Konkursu o Nagrodę Siemensa

Politechnika Warszawska i Siemens Sp. z o.o. zapraszają naukowców, zespoły badawcze oraz absolwentów studiów I i II stopnia do udziału w Konkursie o Nagrodę Siemensa. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2020 r.

Czytaj więcej...