logo emca
slider-1

Aktualne oferty pracy

Projektant instalacji elektroenergetycznych

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie instalacji elektrycznych (m.in. linie 110kV, stacje 110/SN)
  • Nadzór nad realizacją projektów
  • Koordynowanie zagadnień formalno-prawnych powierzonych projektów
  • Kontakty z kontrahentami.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu i kosztorysowaniu sieci energetycznych instalacji elektrycznych mile widziane
  • Znajomość programu AutoCAD oraz programów wspomagających projektowanie w środowisku AutoCAD,
  • Znajomość PLS-CADD mile widziana
  • Uprawnienia do projektowania
  • Umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Dyspozycyjność.
  • Zaangażowanie.
  • Solidność.
  • Prawo jazdy kat B.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o stałą umowę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Szeroki wachlarz świadczeń dla pracowników